Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 60*35-ös alappal rendelkező,40...

60*35-ös alappal rendelkező,40 cm magas akváriumnak (84 l) elég 5 mm? Nekem kevésnek tűnik. Tetővel rendelkezik. Két rövidebb hosszanti és egy kereszt merevítéssel biztonságossá tehető?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 21:00
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Én is jobban örülnék ha 6mm üvegből lenne egy hasonló méretű akváriumom de az 5mm még megfelelő, nagyobbakat is láttam már 5mm normál üvegből. Én is tetetnék bele merevítőket. Mondjuk nem biztos, hogy érdemes rám hallgatni ez ügyben mert én oda is teszek ahová igazából nem is kellene.:D Nem tehetek róla szeretem ha a dolgaim túl vannak biztosítva.:D
2017. jan. 17. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is minél biztonságosabbá tenném. Főleg, hogy szállítani is fogom párszor. Remélem akkor merevítőkel eléggé biztonságos lesz.
2017. jan. 17. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!