Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 100 literes akváriumba milyen...

100 literes akváriumba milyen halat/növényt/szűrőt javasoltok 2 nőstény betta mellé? (Indítani szeretném, még üres)

Figyelt kérdés

2017. jan. 17. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés, a betta nem bírja az áramlást, viszont Akkor mumloznod fog kelleni a gyenge mechanika szűrés miatt. Betta nem való közös akvaba, miért ragaszkodsz hozzá?
2017. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert azok már vannak. Bár akkor lehet jobb lenne elajándékozni....
2017. jan. 17. 16:55
 3/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg kicsi akváriumban vannak, plusz egy hím egy másikban. Három akváriumot meg nem akarok fenn tartani, gondoltam a két nőstény megy a nagyba, de akkor bukó
2017. jan. 17. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább eladnám őket. 100 literbe már sok faj közül lehet válogatni. Ha ragaszkodsz a bettahoz vörös neon vagy èkfoltos razbóra mehet melléjük, csak tényleg nagyon törd meg az áramlást.
2017. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Növényt nem lehet ajánlani a pilács ismerete nélkül. A szűrő pedig kényes pont, én levegővel + szivacs szűrővel oldanàm meg. A powerhead az üveghez vágja a bettát.
2017. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Világításnak vannak itthon T5 8W 6400K 30cm fénycsövek, azokból barkácsolnék a tetőbe vagy 4-et. Vagy másik lehetőség 2x T8 LED 9W 6500K 720lumen. Árban majdcsak ugyanott vagyok. A nőstény bettákat megpróbálom elpasszolni akkor.
2017. jan. 17. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!