Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen vastag pvc lemez kellene?

Mátyás Antal kérdése:

Milyen vastag pvc lemez kellene?

Figyelt kérdés
A terv egy hátfalas szűrés amit üveg helyett pvc lapokból raknák össze.. Lehetséges? Ha igen elég a 2-3mm vastagság? 50x50-es lesz 3 fiókkal

#szűrő #hátfalas szűrő
2017. jan. 17. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmiféle olyan műanyagot ne tegyél a vízbe, aminek a halakra kifejtett toxicitását nem vizsgálták. A műanyagok keverékek, amikben lágyítók, stabilizátorok, UV stabilizálók és egyéb adalékok vannak, amelyek lassan kioldódnak a vízbe és mérgezők a halakra.
2017. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké,de azt írják,h ez ugyan abból van,mint a lefolyó pvc csövek
2017. jan. 17. 21:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg akrilból? Hány mm-es legyen?
2017. jan. 17. 22:08
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg 5mm plexit nem lenne jó. Valamikor régen az első akváriumomat is ebből készítettem.:D
2017. jan. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tapasztalat? Hasasodás? Ezt fekete akvárium ragasztóval össze lehet ragasztani?
2017. jan. 18. 13:02
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Ha tőlem kérdezed akkor igen lehet fekete szilikonnal ragasztani de én inkább az FBS-t ajánlanám. Nálam nem hasasodott mivel egy szögvas keretben volt de szerintem nálad sem lesz gond a 3 beragasztott rekesz nem fogja engedi. Jobb helyeken méretre is szabják neked csak ragasztanod kell. Hamar karcolódik, dörzsölni nem szabad bár nálad nem annyira érdekes hiszen nem akvárium lesz.
2017. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!