Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy akváriumba létre lehetne...

Egy akváriumba létre lehetne hozni egy természetes közeget?

Figyelt kérdés

Van egy üres akváriumom, arra gondoltam hogy ilyen mocsári közeget, vagy valamiféle trópusi közeget, félig vízzel, Olyan lehetne mint az esőerdőből egy kis részlet, az esőerdőbe úgy is párásabb a levegő, beültetni olyan növényekkel ami ott megterem, s lámpával melegiteni.

De inkább vízi környezetre gondoltam inkább, beültetni az aljzatba növényeket, a kavicsok az akvárium felénél kint lenne a vízből.. Valami olyan közeget ahol halak is megélnének. Van szürő, a fény meg természetes, ablaknál


2017. jan. 18. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:

amire gondolsz az a paludárium


[link]

2017. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet.én is sokkal jobban kedvelem a természetes vonalat. ki lehetne kergetni a világból a rózsaszín meg foszforeszkáló aljzattal és a hajóroncs berendezéssel stb :D
2017. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!