Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A red cherryknek a keményebb...

Toma781 kérdése:

A red cherryknek a keményebb vagy a lágyabb víz jó?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Inkább a kemény csapvizes akváriumot szeretik szerintem. Mikor ebben voltak nálam akkor folyamatos szaporulatom volt, nem győztem elajándékozni őket. S

Lehet persze lágy, pl RO vízben is tartani,(most nekem is abban vannak) de ez esetben is vissza kell keményíteni, legalább 100-160mg/liter oldott anyag tartalomra, mert a vízben található kalciumra szüksége van a garnéláknak, ennek hiányában vedléskor elpusztulnak.

2017. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi kell a garn3làknak? A bee fajok kimondottan lágy vizesek. Rc-nek mondhatni tök Mind1 :D
2017. jan. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóval az rc nek felesleges làgyítani tommen. Majd ha valami kényesebb változatot fogsz tartani akkor elég lesz.
2017. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Élnek még a leulepik?
2017. jan. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mert a 200 literes akvárium megint el kezdett ereszteni és át kellett raknom őket egy kis 20 literes akváriumba de mire megjött egy nagyobb 80 literes akvárium mind elpusztult:( így most van egy 20 és egy 80 literes akváriumom. Azon gondolkoztam hogy a 80 litereset benövényesíteném és abban is tartanék valamilyen garnit meg nanohalakat. De még nem tudom pontosan hogy hogy legyen azért kérdezgetek olyan sokat. Most éppen 6 anci van benne és tudom hogy azoknak kicsi a 80 liter ezért azokat el akarom adni. Szerintetek milyen garnit válasszak és hozzá milyen halat a 80 literesbe?
2017. jan. 21. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Az fa sza.
2017. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!