Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Axelotl-t hol lehet venni?...

Axelotl-t hol lehet venni? (rozsaszint)

Figyelt kérdés

Bar nem nagyon ertek hozzajuk de mar egy eve annyira szeretnek egyet mert annyira edesek es nagyon szeretem az ilyen kulonleges allatokat,es szeretnek egy Axelotl-t. Akvarium is van mar hozza meg kovek benne meg stb,de meg a kajaja meg maga az allat meg nincs meg😅 Mert mar keresgeltem de csak olyanokat hoz ki ahol csak olyan barnas szinben talalhatok meg,es hat persze azok is szepek de en inkabb feheres rozsaszint szeretnek ,es nyilvan olyan hely kene ahol lehet Axelotl-t venni plusz a kajajat is mert nem nagyon tudom hogy mit szeret enni.

Legyszi irjatok olyan helyeket ahol lehet venni rozsaszin Axelotl-t!😊👐🏻



#rózsaszín #Axelotl #Axelotl kaja
2017. febr. 6. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
mekkora az akvárium? mekkorák a kövek?
2017. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Javíts ki, ha hiba lenne a logikámban, de ha nem értesz hozzájuk, akkor véletlenül nem azzal kéne kezdeni, hogy mégis hogy a fenébe kell tartani ezeket az állatokat?!

Csak úgy nagyjából... Hogy mégis mire vállalkozol.


Mert az tök buli, hogy neked tetszik, szóval ha veszel egyet, akkor azzal kielégíted az igényeidet, de mi van az ő igényeivel?


Van egy minimum fél négyzetméter alapterületű akváriumod?

Van hozzá brutál erős külső szűrőd?

Van hozzá egy erős, hatékony vízhűtőd, ami a legnagyobb nyári kánikulában se engedi 18 fok fölé emelkedni a víz hőmérsékletet?


Lehet hogy van, csak erre nem tértél ki.


Csak azért gondoltam, hogy esetleg híján vagy ezeknek az alapvető felszereléseknek, mert még a nevét se tudod leírni.

2017. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Liki István ***** válasza:
Ha minden igaz, én tudok kettő arany albínót ingyen(10 hónaposak), csak a szállítást kell megoldani, és természetesen a megfelelő tartásukat! Ha érdekel a napokban rákérdezhetek.
2017. febr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 patterson ***** válasza:
keress rá a gúgliban a tartásukra...addig míg utána nem olvastál,hogyan-miért úgy-stb,addig bele se kezdj,mert pl nem olcsók...ha erre lusta vagy,és nem tudod az alapokat,keress inkább döglötteket,azt adnak ingyen is szerintem...
2017. febr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez tetszik, döglötteket :D

preparáltassál 1 et magadnak, az is nagyon cuki, még aludni is tudsz vele :PP

2017. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!