Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki tart otthon hazai vizekben...

Ki tart otthon hazai vizekben előforduló halakat?

Figyelt kérdés
ki hogy eteti

2017. febr. 7. 15:53
 1/6 anonim válasza:
100%
Hali .szerintem bent a házba ne tarts nagyon akváriumba. Eseteg kerti tóban
2017. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Nekem van 2 ponty a fagyasztóban. Álltalában -6 és -8 fok között tartom őket, de ha épp hely kell akkor átrakom a másik fagyasztóládába ahol -14 és -18 között szokott lenni. A fagyasztó nem eszik sokat, A+ energiabesorolású.

Remélem tudtam segíteni!

2017. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hazai vizekben előforduló hidegvizi halakat nem tanácsos otthon akváriumban tartani, mert az évszakos változásnak megfelelő vízhőmérsékletet nagyon nehéz tartani és az előforduló halak is hamarosan kinövik az akváriumot. Egyébként gilisztával lehet őket táplálni, a növényevőket salátával, a ragadozókat meg fagyasztott apróhallal szokták (csigával vegyítve).
2017. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) 2 es ez volt a legértelmesebb válasz itt
2017. febr. 7. 16:49
 5/6 Platypus ***** válasza:
Régen tartottam sokfélét. Sajnos az őshonos kistestű fajok kivétel nélkül védettek, így az idegenhonos és inváziós fajok tarthatóak csak egyszerűen akváriumban. Különböző gébek, kínai razbóra, tüskés pikó, naphal. A legtöbb gond nélkül elfogadja a gyári haltápokat, de a gébeknél kellett egy szoktatási idő, amíg csak az élő kellett nekik. Tubifexszel, vörös szúnyoglárvával oldottam meg. Ezeknél a halaknál az etetés a legkisebb gond. Az átlaghoz képest nagy akváriumot igényelnek, erős szűréssel, kánikulában nem árt hűteni sem.
2017. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelen.

Nyurga ponty, dévér, karika, jász keszeg, compó, domolykó, ezüst, arany kárász, sneci, törpe, süllő. Kb, ezek vannak. Mellettük sok aranyhal és kb 15-20 koi ponty.

Kaja, konzerv csemegekukorica, bébikukoricából pellet, búza, sok csonti, giliszta és teknősöknek gyártott szív-mixet kapnak.

2017. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!