Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tudom megnöveszteni a...

Csanád12345 kérdése:

Hogyan tudom megnöveszteni a bettám uszóját?

Figyelt kérdés
Gyönyőrű nagy uszói voltak a Betta halamnak de megfázott és a gyógyszeres kezelés után nem is tudom mintha összement volna de ennek már 3 hónapja és igazán élettel teli,boldog.Van rá valamilyen módszer,hogy újra szép nagyok legyenek az uszói?

2017. febr. 7. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
írd le a tartási körülményeket, mert ha mindent úgy csinálsz mint eddig akkor megint beteg lesz.
2017. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemrég kapott egy 54literes akváriúmot azelőtt egy 20literesbe volt.Van melegítője(28-29 celsius).Hetente cserélem a víz 35%át.Naponta egyszer kap enni,csak annyit amit egyszerre elfogaszt.Fedett az akváriúm
2017. febr. 7. 17:59
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
szűrője volt?
2017. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Heti pár alkalommal pár perces tükrözés jót tesz a hormonjainak, az lehet, hogy segít ebben.

Persze minden más mellett, jó víz, minőségi étrend, stb.

2017. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De heti 2× pár percnél ne csináld többször, mert átesel a ló túloldalára, és stresszes lesz!!!!!
2017. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A régi akváriúmban nem volt a mostaniban viszont van.
2017. febr. 7. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg is van az oka. Az új akváriumba milyen lesz a szűrő? A nagy áramlást nem kedveli, amiatt is sok nyavajat kaphat el. Maskor jobban készülj fel, tanulj.
2017. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salx Narval ***** válasza:
A lassú áramlású nyugodt vizeket kedveli erre valóban figyelni kell. Etesd jó minőségű fagyasztott kajával és lehetőleg ne csak egyféle legyen. A dús növényzet jó vízszűrő és növeli a hal biztonságérzetét, úszó növények is legyenek. Csináld a heti részleges vízcseréket és rendszeresen takarítsd a talajt is. Nekem bevált a SERA Fishtaminja ivadékoknál, öregebb, vagy tépett farkú halak kondícióban tartására. Időnként az egészséges halak kajájára is teszek. A vízbe is csepegtethető ha az eleségre téve nem eszi, nem mindegyik hal kedveli az ízét.
2017. febr. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!