Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Be lehet-e tenni 4 db tűzhasú...

Be lehet-e tenni 4 db tűzhasú gőtéhez 1-2 hasonló méretű házmester halat, hogy tisztán tartsák a terrárium falát?

Figyelt kérdés
40x30x25 cm-es a terrárium, 8-10 cm mély a víz.

2017. febr. 7. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
ráadásul tisztán se tartanák....
2017. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem.

A gőtéknek felforr az agyvizük olyan hőmérsékleten, ami ezeknek a halaknak kell, és fordítva, pár napnál tovább a halak nem húznák olyan hidegben , ami a gőtének kell.


Ezen kívül az aljzat teleszarása ritkán minősül a fal takarításának.

Én legalábbis abból a néhány ezer házmesterhalból amivel eddig találkoztam, 1 db se tartott tisztán 1 négyzet centimétert se.

2017. febr. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, meg persze azért arra kíváncsi lennék, 8 cm-es vízoszlophoz milyen szűrőt használsz, ami ilyen vízterhelés mellett megfelelne egy halnak...
2017. febr. 8. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem a terráriumot neked kell tisztán tartanod, vegyél mágneses algakaparót és készíts iszaplopót, cseréld rendszeresen a vizet, tarts növényeket én bizonyára szűrőt is használnék. Fel a fejjel 10x ekkora akváriumot tisztítok, bár van egy ancim de még nem sikerült rávennem, hogy takarítson helyettem.:D 100-liter fölött tartható de nem ilyen célzattal, hanem díszhalként akár a többi halat.
2017. febr. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
ennyi idióta honnan jön elő ? :D olyan hü lye vagy helyből, mint más nekifutásból....
2017. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. febr. 8. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
és megfogadod? vagy legyilkolsz pár harcsát?
2017. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi megfogadom a tanácsokat, nem akarok rosszat egyik élőlénynek sem.
2017. febr. 9. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!