Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék egy bettát mi kell...

Szeretnék egy bettát mi kell hozzá stb?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy bettát,de nem vagyok jártas a halakkal,mert eddig csak rágcsálóim voltak.Olvasgatok már2 napja a bettákról meg a halkról,de még nem igazán tudtam meg semmit.30literes akváriumot szeretnék.

Mennyi be kerül ez összesen?Van valami kölönleges igényük a bettáknak?Lehet őket egyedül tartani?A 30literesbe fér még mellé valami?iInkább 1-szer vagy 2-szer kell etetni?Milyen márkák vannak a felszerelésbe ami jó és nem olyan drága?Pontosan mi minden kell neki?Mennyi idő után kell az egész vizet cserélni,vagy mennyi részét kell hetente?Milyen kaját kell nekik adni?Van olyan oldal ami részletesen leírja a betta tartást?Ha igen melyik?

Bocsi ezért a nahyon sok kérdésért,de sok mindent nem tudok még.Az elírásokért is bocsi.A válaszokat előre köszönöm



2017. febr. 21. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia ! Ajánlom,hogy olvass el erről a halról MINDENT amit találsz az interneten,de néhány kérdésedre én is tudom a választ .

Különleges igénynek talán az számít,hogy fedett akváriumot igényel,mivel labirintkopoltyús. Tehát a levegőből veszi fel az oxigént .

Igen ,lehet egyedül tartani, sőt ajánlatos is,talán néhány csiga elfér mellé .

Szerintem. Napi 1x etesd .

Heti 30% -os vízcserével és persze egy jó ( ! ) szivacsszűrővel ( azért ,mert a betta nem szereti a nagy áramlást ) már oké.

Adhtsz neki fagyasztottat ( vörös szúnyoggal vigyázz ) , vagy akár betta granulátumot is .

Linkelek egy-két oldalt neked !


[link]


[link]


[link]

2017. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod majd elolvasom őket
2017. febr. 21. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
leírt mindent az előző, annyit nem ,h meleg 27-28 fokos vizet igényelnek.
2017. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké.köszi a válaszokat megjegyzem
2017. febr. 21. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!