Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen hal? (leírás)

Ez milyen hal? (leírás)

Figyelt kérdés
Van egy akváriumom, és kaptam bele ajándékba egy halat. Amikor megkaptam nagyon pici volt, viszont azóta megnőtt. Jelenleg kb.7 cm hosszú. Barna, sárga szemekkel és van egy fekete folt mindkét oldalán a farkánál. Nappal legtöbbször csak üldögél a víz alján, éjszaka pedig nagyon eleven. Viszonylag békés, csak ritkán kergeti a többi halakat. Pici szája van és bajsza. Megkérdeztem már egy ismerősömet de ő se tudja, hogy milyen hal. Csak annyit mondott, hogy szerinte egy márna de nem tudja, hogy pontosan milyen márna. Azért kérdezem, mert szeretnék még egyet venni. (már kerestem néhány weboldalon, de eddig sehol se találtam meg)

2017. febr. 27. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Fényképezd le töki
2017. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már mindegy, megtaláltam. Egy Crossocheilus reticulatus (ezüst fonalalgázó)
2017. febr. 27. 18:02
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Hát annak tényleg kellenének társak és egy jó nagy akvárium is. Adj neki rendszeresen forrázott zöldséget és spirulinát.
2017. febr. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!