Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat ajánlanátok mg...

Milyen halat ajánlanátok mg az akváriumomba?

Figyelt kérdés

120 literes külső belső szűréses akváriumoman a jelenlegi lakók:


- 1 vitorlás

- 2 gurámi (sárga, gyöngy )

- 2 páncélos harcsa

- 1 algaevő


Kis halakat szerettem volna, amik rajba úsznak, de a vitorlás miatt nem merem. Olyat szeretnék, ami visz egy kis színt a barnaságba, valamint nem túl érzékeny hal.


Öteltek?



2017. márc. 2. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagy fehércápa
2017. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
A cápa nem hal hanem tüdős emlős.
2017. márc. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen. Ez az ötlet valóban fantasztikus. Nem is értem, hogy ez hogy nem jutott eszembe...

Utolsó: nem tudom ki mondta ezt neked, de a cápa nem emlős XD szerintem a delfinnel kevered.. De megpróbálom poénra venni, mint ahogyan a cápa ötletet is. :)

2017. márc. 2. 10:28
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyéb (használható) ötlet??
2017. márc. 2. 10:29
 5/8 A kérdező kommentje:

Kis halat nem berek venni, mert a vitorlás megeszi. Végül egy ezüst és egy törpe gurámit vettem.

Nem lovat, nem tehenet, nem kacsát, nem cápát és nem is verebet, tehát kedves 56%-os, sajnos csal lelombozó híreim vannak számodra

2017. márc. 2. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Garanciát nem tudok vállalni rá de akkor egy bébi albínó törpe nagy fehér cápát ajnâlok de amùgy albínó búvár hörcsög se rossz
2017. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen.. annyiban jártok hozzá az evolúcióhoz, hogy legalább komment írása közben nem szaporodtok XD
2017. márc. 6. 13:36
 8/8 anonim válasza:
Nekem a vitorlasokkal ekfoltos razborak voltak, es neonok is bar nekem egyutt nottem fel! :)
2017. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!