Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Két pézsmateknős?

Két pézsmateknős?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves pézsmám,viszont ajándékba kaptam mégegyet ami egy éves lehet méretben egyeznek kb. nemüket nem tudom. Összerakhatom őket ? Nem fogják bántani egymást?

2017. márc. 7. 14:31
 1/2 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg. Figyeld őket , és ha balhézni akarnak , akkor gyorsan válaszd szét őket ! Akkor majd kiderül. ;)
2017. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én is most a nyáron veszek majd még egy pézsmát. Én úgy oldom meg,hogy van egy külön akvárium,amibe az új jövevény kerül,és van a mostani 3,5 éves példányomé. Az új lakóval várok kb. 1-2 évet, ameddig felér az idősebbhez, utána megpróbálom összeereszteni őket. Ha nem fogadják el egymást akkor még ott van a másik akvárium. Ott éldegélhet tovább.
2017. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!