Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az artemia tojás keltetés...

Az artemia tojás keltetés mennyire "kifizetődő"? 100ml bekevert sórákpete mennyi ideig elég 15db galaxy razbórának?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés: Milyen élő eleség van ami elég apró az említett fajnak és egy 5literes befőttesüveg elég a szaporításához?(vizibolhán kívül) A válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. márc. 19. 17:37
 1/2 Liki István ***** válasza:
Nálam a mix egyszer sem vált be 4 alkalomból! Keltetőt házilag össze lehet rakni kb.4-5000 ft.-ból. Nekem is ilyen van, + a pete 20ml.-es, ami nem mix csak szimplán pete. Ez mindennapi keltetésnél is hónapokig elég, mert nagyon minimális kell belőle. Az ára viszont 4-5 mixnek megfelelő. Tehát így számolva sokkal olcsóbb. Tehát ha rendszeresen akarsz vele etetni, akkor jobban megéri ez a megoldás! 5 literes befőttes üveg nem is kell, esetleg a tovább tartáshoz! A keltetésnél fontos a hőmérséklet a megfelelő vízáramlás. Ezen felül a petét is pár fokon kell tárolni, különben elpusztul! Só megfelelő a hagyományos konyhai! Ha ezt választod és nem tiszta valami, kérdezz! Amúgy én még kandicsrákot szoktam tartani, ami szintén megfelelő eleségnek!
2017. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 patterson ***** válasza:
gúgli...sórák keltetés...15 halnak 1xrre csapott mokkáskanálnyi elég,rengeteg lesz 1-2 napig eszik,hetente keltess,és az elég,mellé tubit(ha kell összevágni) heti 1-2 nap,a többin jó minőségű száraz kell,simát,amerikai petét vegyél 50 gr 2-3 h.napig elég lehet.Ha nem válna be,próba ki másfélét,
2017. márc. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!