Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Leírnátok hogy milyen szűrők...

Leírnátok hogy milyen szűrők megfelelőek egy axolotlnek?

Figyelt kérdés
Szóval elolvastam hogy mi kell a tartásához de nekem ez kicsit magas. Leírnátok hogy pontosan milyen szűrőket, világítást és hasonló cuccokat szerezzek be? jó lenne ha konkrét márkát/terméknevet írnátok. És az is érdekelne hogy szabad-e egyedül tartani őket. Na meg hogy milyen halnak ideális az axolotlnek berendezett akvárium, milyen halakkal lehet együtt tartani. Előre is köszönöm.

2017. márc. 22. 21:01
 1/7 Liki István ***** válasza:
Nekem kettő felnőtt van 100 literben kb.20 cm. magas vízben! Világítás nincs és nem is ajánlott, mivel a sötétet szereti. Szűrő egy Aquael fan filter plus van, az is lefojtva. Az axi sok ammóniát termel, tehát nem ajánlott mellette halat tartani, hacsak nem eledelnek, amit levadászhat. Szerintem társas lény, ezért nem ajánlom az egyedül tartást.
2017. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2017. márc. 22. 21:23
 3/7 A kérdező kommentje:
ha 50x100centis alapterület helyett csak 90x40cm-t tudnék biztosítani (először, nem életük végéig) az nagyon megviselné őket?
2017. márc. 22. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Az nem, viszont 20 fok fölötti víz nagyon is! És jön a nyár!

Úgyhogy a hűtést meg kell oldani!

2017. márc. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem holnap szeretném őket megvenni. Úgy gondoltam hogy szép lassan veszek meg mindent és jó sokáig üresen marad hogy biztosan jó legyen nekik. Viszont így hogy azt sem tudom mit kell megvennem nehéz...
2017. márc. 23. 06:36
 6/7 Liki István ***** válasza:
Metilénkék mindíg legyen otthon, mivel a gombás megbetegedés kezelésére ez az egyetlen szer náluk! A használatát az axolotl fórumon részletesen olvashatod! Tartásáról vannak ellentmondások, amiket gyakorlatban fogol tapasztalni! Egy idő után rájössz, hogy nem bonyolult a tartásuk, csak néhány alapvető feltétele van!
2017. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 patterson ***** válasza:
gúgli...axolotl tartása...22 fok felett előbb utóbb elpusztul !
2017. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!