Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat tarthatok paludár...

Milyen halat tarthatok paludáriumban?

Figyelt kérdés

készítettem egy paludáriumot, ha ügyesen számoltam/mértem, akkor kb 50 liter víz fér az aljába és 15 cm magas a vízszint.

gondoltam, hogy veszek bele egy csapat neonhalat, viszont szeretnék még bele más halakat is. milyen halat ajánlanátok, amit a legtöbb kereskedésben megkapok?

ja és persze nem ugrándozik kifelé a vízből :)

előre is köszönöm!



2017. márc. 29. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Abba elég 1 faj bőven
2017. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

olyat amelyik nem ijedős! vagy valami gurámi vagy harcoshal..

vitorlást ne, az idegbeteg. :D

2017. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha legalább 1 méter hosszú a vizes rész, akkor jó a neonoknak. Ha nem, akkor nano halak vagy guppik.
2017. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 centis vízoszlop nagyon kevés, neonnak mindenképpen kevés, szerintem csak valami nyugisabb nanohal jöhet szóba.
2017. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Salx Narval ***** válasza:
Endler és guppi hímekből egy kisebb csapat ellene ennyi vízben, persze az akvárium részt ugyanúgy fel kell szerelni mintha rendes akvárium lenne. Más nano halat is választhatsz természetesen ez csak egy lehetséges variáció. Az alacsony vízszint miatt nagyobb halak tartására nem igazán alkalmas. Pár gőtének, vagy törpe karmos békának, esetleg rákoknak, garnéláknak, csigáknak is jó lehet. Elég sok lehetőséged van csak rendesen szereld fel és ne telepítsd túl.
2017. márc. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ilyen algaevőt, vagy csigákat is tarthatnál.. mindenképp kicsit, én is guppit ajánlok..a neon fürge, és csapatban szeret lenni...zebradánió stb.. ilyenek..
2017. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!