Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kingyo sukui? Milyen féle...

Kingyo sukui? Milyen féle halakkal? Lenne rá igény a tiszántúlon? (Hajdú Bihar, itt lenne a legtöbbet a vásárokon)?

Figyelt kérdés

Honnan tudnèk ehez meritőhálót szerezni.

Találtam egy oldat.De fizetèsnèl azt írja megjegyzésben hogy

Valami GBP kell inkább fizetni?Ezt nem èrtem akkor mennyibe kerül is? [link]



#Kingyo
2017. ápr. 14. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Össze vannak rakva aranyhalak és hasonló halak mint az aranyhal egy sekély vizű edénybe. A játék lényege, hogy ki kell fogni az aranyhalakat. A gbp az Angol font rövidítése.

Hogy igény lenne e rá azt nem tudom, de én személy szerint nem játszanék vele. Az meg a másik kérdés, hogy egyáltalán a magyar törvények engednék e, hogy legálisan vásárokon legyen ilyen.

2017. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igazi halakkal állatkínzás, főleg hogy egy 30 centisre növő aranyhal kerülne olyan emberekhez akik beteszik egy üveg vízbe. Mű halakkal meg nem hiszem hogy bárkit is érdekelne.


Hálót bármilyen kisállatkereskedésben lehet kapni.

2017. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Japán hülyeség, naná hogy igazi halak. Én bízok benne, hogy törvény tiltja!!!

Egy kis vidi: [link]

2017. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van magyar verziója, mikor fa halakat kell kipecázni.


Élő halakkal ez valószínűleg több százezres bírságot von maga után, visszaesőként simán pár hónap börtönbüntetés 1-2 évre felfüggesztve.

2017. ápr. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
Én azért bízom benne, hogy nálatok csak játékról van szó, műhalakról vagy golyókról és nem élő halakkal akartok szórakozni. Szerintem ilyen rizspapíros hálócskát és lebegő műhalakat, csak rendelni tudsz, rendes halhálóval túl könnyű és élvezhetetlen lenne a játék. Továbbá kell egy motor is ami mozgásban tartja a vizet. Én nagy fantáziát nem látok benne de ami azt illeti már régen voltam gyerek, nem tudom nekik mennyire tetszene.:D Ha a gyerekeket megtudod nyerni akkor a szülőkön nem fog múlni, bizonyára megveszik.
2017. ápr. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Salx Narval ***** válasza:
Ha komolyan gondolod akkor érdemes pár játékot ingyen felajánlani a környék óvodáinak, ha teszik nekik és megkedvelik utána nyomhatod a vásárban én ilyesmivel kezdeném.:D
2017. ápr. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogyan kezdjek neki? Debrecenben nincs sehol olcsó aranyhal.A Jófogáson van koi 50ft èrt Kecskeméten.Hálót honnan szerezzek?
2017. ápr. 16. 15:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Élő hallal sehogy ne kezdj neki! Egyrészről mert állatkínzás, másrészről meg nem győznéd pótolni az elpusztult halakat. Az aranyhal a tartási körülményeire igen kényes. Nem bírná szűrés nélkül sokáig, nagyon stresszelne megbetegedne és vinné az egész állományt.

Másrészről ilyen "produkcióval" meg sem engednék hogy a vásárra betedd a lábad, ha meg mégis és feljelentenek a bírságot nem győznéd kifizetni.

Japánokról ne vegyél példát, ami náluk lehet, közel sem biztos hogy nálunk is elfogadott.

2017. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
Szerencsére nálunk törvénybe ütköző dolog az élő állatok kínzása és a tartására is egy csomó jogszabály van érvényben. Verd ki a fejedből, hogy élő halakat kínoz haszonszerzés céljából. Ettől komolyabb embernek tartottalak, úgy látszik tévedtem. Amúgy nem aggódom mert erre engedélyt nem kapnál sehol és ha mégis csinálnád biztosan feljelentenének érte. Mindenhol akadnak akvaristák, állatvédők és azért szerencsére normális emberek is élnek mindenhol. Hogy juthatott eszedbe egyáltalán?
2017. ápr. 17. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!