Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Biorb akváriumokról van...

Biorb akváriumokról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
[link]

2017. ápr. 14. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs, de hogy talajt porszívózni pokol benne az biztos. És egy talajszűrős üveggömbért rablás ennyit elkérni. Ugyanennyi pénzből egy normális formájú, halaknak elég úszóteret biztosító, jó szűrővel és világítással rendelkező akváriumot össze lehet dobni. A drágább modellek árából még kettőt is.
2017. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szintén nincs vele tapasztalatom, meg nem is lesz.

Ha csak pár növénynek kell akvárium, azt az ötödéből össze lehet rakni.

Halaknak meg ez teljesen alkalmatlan.

2017. ápr. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek az árnak a töredékéből össze tudsz rakni egy ekkora normális arányokkal rendelkezőt. A gömb amúgy is torzít, szerintem nagy hülyeség.
2017. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gömb akvárium tiltva van vagy tévedek?.Ez a akváriumnak látszó tárgy szerintem használhatatlan. Pl. az algát hogy szeded le az üvegről? Mindig bele kel nyúlni.Elképzelni se tudom hogy hova fér a megfelelő méretű szűrőfelület.Ez addig szép amíg nincs benne víz...én egy ruppót se adnék egy ilyen divat szarért.
2017. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!