Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Axolotl melle masik hal?

Axolotl melle masik hal?

Figyelt kérdés
Nemreg lett egy kis albino axim es vettem melle halakat a fajtajukat pontosan nem tudom, de ,mindig csipkedtek az aximat ezert el lettek kulonitve. Esetleg milyen halat tegyek melle ami nem bantja?

2017. ápr. 21. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmilyet. A túl kicsiket megeszi, amiket meg nem tud megenni azok csipkedik.
2017. ápr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ertem.. koszonom
2017. ápr. 21. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Hova különítetted el őket? 😃
2017. ápr. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az axolotl tényleg nem kompatibilis semmilyen hallal, se egyéb vízi élőlénnyel (példák itt: [link] ellenben 10-15 évig él. Én a helyedben meggondolnám, hogy mit szeretnék, mert ha már most unod az axid fejét, hosszú távon gondok lesznek.


Biztos, ami biztos, linkelek egy jó cikket az axolotl tartásáról, mert ha halakat vettél mellé, akkor lehet, hogy más probléma is akad: [link]

2017. ápr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Harmadik: Az egyik halacskám nem bánottta tehát azt bent hagytam mellette, tényleg tök jól megvannak :D Volt még egy de az szegény elpusztult, és most a harmadik( mivel nem tudtam szabad e halat axi mellé azért csak ezt a 3at vettem) az most jelenleg egy tálban va :D

Negyedik: Amit linkeltél nem hozza be :/ Nem unom sőt szeretem al nézegetni mikor mit csinál merre van :)

2017. ápr. 27. 19:20
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
tálban van? inkább öld meg jeges vízzel, így lassan kínok között pusztul el... nagyon felelőtlen vagy...
2017. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy nincs helyem ahová el tudnám zárni :) Tényleg ez a komment hiányzott még :) Inkább akkor nem kell írni köszi ;)
2017. ápr. 27. 19:41
 8/9 anonim válasza:
Felelőtlen vagy, nem való neked még egy molylepke sem háziállatnak. Undorító féreg vagy
2017. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem optimális, de vészhelyzeti megoldásnak megfelelhet: sűrűn kilyukasztgatsz egy átlátszó műanyag tálat aminek visszahajlik a széle(hogy megmaradjon alatta a levegő), beteszed az akváriumba, és abba teszed a halat, amíg keresel neki másik gazdát.
2017. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!