Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A meglévő 320l akváriumom...

Komehere kérdése:

A meglévő 320l akváriumom eltört, szeretném kikérni tanácsotokat ha lehet. Az úgy jó e lenne?

Figyelt kérdés

Ideiglesen 40l aksiba van sok növény XD ,és másik 45l-esbe meg 2 nagy Vitorlás,4 kicsike. :D nagy 10 és 13cm a kicsik 4-5cm. Azt szeretném tudni , hogy ha 200l erest vennék (aksit)még szépen ellenének-e ? (szerintem igen) , csak hogy későbbiekben lehet tennék bele még 1 pár nagy vitorlásat barátom nevelte s sok van neki ..... azt 4 nagy 4 kicsi el-e lenne együtt ? 200l-es aksiba vagy hagyam csak 1párt 4 kicsit.. max+1anci

U.I.:nincs elég pénzem egy 300-500 l eresre most :(



2017. ápr. 21. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha összeáll egy pár akkor jó eséllyel nem tűr meg másik fajtárst 200 literbe.
2017. ápr. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tört el? Kamu szagot érzek 😃😃😃😃 40 literbe vetted őket a kereskedőtől, a nagy vitorlás haverod is kamu különben tőle kerdeznéd... Ha olyan nagy szaporító...
2017. ápr. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocs ő azt mondta lehet ,de nemérzem hogy eltürne mást azért kérdeztem meg de marad benne 6 hal sry kamu a aksi meg ugy tört el h tisztitotam kint 1 év után és bementem szaradni hagytam a kutya meg hát nem cica méret és leverte elrepedt a jobb sarka . de azért köszi .
2017. ápr. 22. 15:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyelőre ne a bővítésen törd a fejed, hanem hogy baromi gyorsan szerezz egy akkora aksit amekkorát csak tudsz, és mielőbb alakuljon ki benne az egyensúly, mert ezeknek így kb órái vannak hátra.

Amúgy meg a kicsik nem maradnak kicsik. Úgyhogy alapból 6 naggyal kell számolni, az meg elég neked. Bőven.

2017. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!