Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nano akváriumból hogyan lehet...

Nano akváriumból hogyan lehet a csigákat kiirtani?

Figyelt kérdés
Egy 30 literes nano akváriumról lenne szó, amibe egy gömbmohával vittem be ezeket az apró csigákat.( átkozódom) Tudom vannak csiga evő csigák, de azok állítólag nem annyira sikeresek, hogy valóban kiirtsák az aprókat.Na meg elegem is van a csigákból, nem is agyon szeretnék Tudtok olyan csigaevő halról ami nem nő meg olyan nagyra, hogy ne férne el egy ekkora nano akváriumban? Ráadásul bettát tartok benne, nem tudom megférnének e egymással? A kavicsot már ktszer kifőztem, új növények, új szűrő meg minden , és teljesen hiába.

2017. ápr. 22. 07:23
 1/5 anonim válasza:

Én azt hallottam hogy salátalevelet kell betenni nekik és arra rárabol mind.

És akkor ki kell szedni a levelet és rajta maradnak a csigák...

2017. ápr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez jó ötlet
2017. ápr. 22. 08:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem etetsz túl nem szaporodnak el.
2017. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk egyetlen módszer vált be. Kiszedegettük őket csipesszel. Volt, hogy napi 70-et. kb. 2 hét alatt eltűnt mind. 100 literes akváriumban szaporodtak el, én is növénnyel hoztam be.
2017. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy 30 liter csak. Már ajánlottam volna egy db botiát bele, eltakarít minden csigát, de sajna a 30 liter kevés neki nagyon :(
2017. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!