Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Aqua Nova NCF 1500 külső...

Aqua Nova NCF 1500 külső szűrő töltet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy 4 részes Aqua Nova NCF 1500 külső szűrő!

Az akváriumban (250l) általános halak vannak. (Elevenszülők, gurámi pár, pár garnéla) Szép nagy mangrove gyökér van a közepén!

Milyen szűrőanyagot ajánlanátok bele? Alulról felfele!


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. ápr. 23. 18:53
 1/3 Blade Warrior válasza:
Aktív szén szivacsot kivenném,Alul van kerámia gyűrű ahhoz még vennék és szűrő szivacs rá,A 3ik ill 2ik rekeszbe is ugyan így,A fölsőt meg megtömném jobban perlon vattával.Én is ilyen szűrőt néztem magamnak 240l-hez
2017. ápr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én javaslatom: alul eheim mech kerámia felette szivacs ezek felet seachem matrix vagy substrat minőségű biológiai szűrőanyag, legfelül is ez csak egy perlonnal és purigennel a tetején
2017. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mátrix trop, ugyanaz mint a seachem. Nem kell túl variálni. Alsóba kerámia, 2 réteg szivacs, majd mátrix. A végén perlon. Sokan nem szeretik , de megvédi a rotort a trutyitol.
2017. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!