Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Adott egy 30 literes aksi 3...

Adott egy 30 literes aksi 3 Guppival. Szűrő Aqael FanFilter plus Fan mini. Melegítő Aquael comfort zone Aqn25. világítás Aquael Eco light 11w hőmérséklet 28.5 jó ez így?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
A hőmérsékletet 2-3 fokkal lejjebb lehet venni.
2017. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem jó nekik? Pedig azt hittem élvezik vagyis úgy látom 😣
2017. máj. 9. 16:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Honnan vetted ? Fél perc utána olvasni... A szűrő se a legjobb , nem is hívnám szűrőnek inkább powerheadnek. Eszkábalj rá egy nagyobb szivacsos, vagy vegyél egy másikat.
2017. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát inkább a 24-26'C-os vizet kedvelik de elviselik a 30'C-is. De ha nem muszáj akkor minek? És nem ártana növény is az akváriumba, szeretik. És az oxigént is érdemes volna mozgatni nekik a vízfelszínt, mondjuk egy esőztetővel, vagy levegőztetővel. De amúgy a többi szerintem jó.
2017. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Van bent 1 mű és 2 elő növény nem tudom milyen fajták az eladó adta hogy guppiknak jó az egyik ilyen fű félea másik ilyen bokros átmosott boltban vásárolt folyami kavics az aljzat pici köcsög feleségek vannak bent nekik bújónak összesen 4 és bele is férnek. Van egy szép tengeri kagylóm is /ugye a héja/ de azt nem mertem betenni pedig szerintem feldobná.
2017. máj. 9. 17:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a szűrőm levegőztető is egyben...
2017. máj. 9. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:

3 guppit elbír a szűrő.

A hőmérséklet tényleg sok, de lassan vedd visszább, napi 1 fokot! Aktívabban nagyon melegben, de ettől még nem jó nekik!

Ha csak guppi lesz benne, (és ehhez a szűrőhöz ne is legyen más, és guppiból se nagyon legyen több)

akkor hozzájuk mehet a kagyló, nekik nem számít.

2017. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*aktívabbak
2017. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak guppik lesznek semmi más köszönöm a választ 😊
2017. máj. 9. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!