Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit eszik az axolotl? Milyen...

Szinti11 kérdése:

Mit eszik az axolotl? Milyen vízben kell tartani? Mekkora akváriumot vegyek?

Figyelt kérdés
Egy darabot szeretnék

2017. máj. 14. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Fagyasztott szúnyoglárvát(vörös, fehér, fekete), tubifexet, gilisztát eszik. 20 fok alatti biológiailag jól szűrt, viszont nem gyorsan mozgó vízben kell tartani. Minimum 100x50 cm alapterület, a magassága nem lényeges, ekkora hely elég 2 példánynak is.
2017. máj. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az enyém csirkemellet, csirkeszivet valamint kisebb tücsköt is szivesen elfogyaszt. Lehet neki venni még neonhalat ( kb 400 ft egy darab ). Az enyém egy 50 literes akváriumban van, kb 50×25-ös lehet. Van szűröje is, de én egy kis szitával mindig kiveszem ami nem oda való (ürülék vagy kajamaradék). Az aljzatra nagyobb köveket raknék a hejedbe, nem muszály pénzt költeni rá, én is gyüjtöttem, csak ki kell főzni mielőtt berakod neki. Növénynek anubiust ajánlok vagy műnövényt. Én raktam neki gömbmohát és agyagból készült bújót is, ahova el tud bújni a fény elöl:)
2017. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam havonta 50%-ban van takarítva, felesbe lerántom ilyenkor a vizet, és pótolom 3 csepp antiklórral "vegyítve". Nálam eszik sáskákat, lemezes haltápot,nagyon néha lisztkukacot; de többnyire fagyasztott vörös szúnyoglárvát. Nekem egy darab van, és ahogy az utolsó írta, nekem is 50-esben van! Fehér színű. Néha etetek vele fagyasztott halat is(mert ugyanis[furcsa módon]az élőket sajnálom). Szerintem jól érzi magát, és van levegőztetve is a vize. Fényt nem nagyon igényel, ezért nincs felette lámpa.
2017. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!