Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan segítsek a csigán?

Hogyan segítsek a csigán?

Figyelt kérdés

Sziasztok . Segítséget szeretnék kérni .

Most tervezem kipucolni az akváriumomat telesen .

Nagyon eluralkodott benne az ecsetalga és nem tudom kiirtani .Ezért úgy döntöttem h teljesem kipucolom és újra kezdem előröl. Az az egy gondom van h van egy nyúlcsigám és szegénynek a háza is algás. Mit tudok vele csinálni . Mert az "új" akváriumba így nem akarom beletenni az alga miatt. Hogyan pucolhatom le róla ?



2017. máj. 20. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ohh, szegény.

Amikor folyik a csap és a csigát odatartod (hogy a házába menjen a víz) nem jó ötlet?

2017. máj. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez szívás :D


Esetleg a kezedbe fogod a bigát, és fültisztítóval óvatosan leszeded. Aztán akváriumvízben leöblíted. Addig ismételed ameddig tiszta nem lesz a háza.

2017. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bent voltam a kisállat kereskedésben és ott azt tanácsolták ,hogy hagyjam egy párnapig dunsztos üvegben letakarva majd utána fogkefével pucoljam le .
2017. máj. 20. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!