Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit lehet rakni ekkora akváriu...

Mit lehet rakni ekkora akváriumba?

Figyelt kérdés

[link]


Régebben kaptam egy ilyen akváriumot, de még nem használtam. Az érdelelne hogy lehet-e valamira használni, azt tudom hogy gerinces állatot nem szabad



2017. jún. 4. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát számomra főleg hogy ilyen osztott ez teljesen használhatatlannak tűnik bármilyen állattartási célra, esetleg csigák vagy garnéla, de még annak se lehet beállítani a jó vízminőséget és biológiai szűrést.
2017. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gömbmohát
2017. jún. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

semmit.

Maximum csigának tudom elképzelni esetleg.

2017. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Max. mini növényt, 1-2 csigát
2017. jún. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) tudtok esetleg mondani pár csiga fajtát?
2017. jún. 4. 22:38
 6/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát, ha ez a gyártó sikerterméke akkor a többit már megnézni sem merem.:D Szerintem ez nem akvárium csak egy pancsoló kisgyerekek részére műnövénnyel, műhalacskával. Én ebbe még csigát se tennék. Nézd, egy akvarista kis barkácsolással életképessé tudná tenni de az biztos, hogy egy kezdő kezében belefog rohadni minden ami belekerül. Rövid időn belül csak nyűg lesz vele, mert így szűrés és világítás nélkül hetente rámolhatsz ki belőle mindent és sikálhatod az algát mindenhonnan és dobálhatod ki az elrohadt növényeket, max ara jó, hogy megutáltassa az akvarisztikát a használójával. A talaja is használhatatlan, csak mulmfogó.
2017. jún. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) azt azért elmondod milyen kis barkácsolásra gondolsz?
2017. jún. 5. 06:20
 8/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Mint írtam, szűrés, világítás, másik talaj és akkor esélyes élő növények és apróbb gerinctelenek tartására. Viszont a fáradtságot nem éri meg szerintem. Így kellene hagyni ahogy van és odaadni egy kisgyereknek játszani, te pedig gyűjts egy normális akváriumra és felszerelésre ha érdekel az akvarisztika és persze kicsit képezd is magad.
2017. jún. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%
Egy adag marhatrágyás virágföldet és két tő muskátlit majd kirakod az ablakba.
2017. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!