Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Felállítottam egy 120 l es...

Felállítottam egy 120 l es tengeri akváriumot többi lent ?

Figyelt kérdés
Egyenlőre nincs fényezés csak ioncserélt víz és tengeri só meg ugye áramoltató, kövek és lehabzó most kevertem be a sót is ami tengeri jódmentes durva só mennyit kell várjak a halakkal? És élőkövet egyből tehetek bele mert félek hogy a keveretlenség miatt elmegy belőle az élet

2017. jún. 5. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

"tengeri jódmentes durva só"

Húha, tengeri akváriumba szintetikus gyári sót szoktak keverni, nem étkezési sót. Élőköved honnan van, mennyire friss? A halakkal várnék pár hónapot.

2017. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Hát, ha az a tengeri só tényleg asztali só akkor ítéletnapig is várhatsz mert abból sohasem lesz tengervíz. Valami hasonló kellene, ha ilyen keveréket használtál akkor bocs csak nem egyértelmű az utalásod.:D [link]
2017. jún. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A sót egy akvarisztikai boltban kaptam igazából van benne egy kis kosz szóval nem hiszem hogy étkezésre alkalmas lenne
2017. jún. 6. 07:14
 4/5 A kérdező kommentje:
[link] az élőkövekben ilyen élőlényekre lettem figyelmes elsőre féregnek tűnnek hasonlít a kagylóhoz és 2 szája van amit néha visszahúz
2017. jún. 6. 20:41
 5/5 A kérdező kommentje:
esetleg valamilyen zsákállat
2017. jún. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!