Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Társítható lenne?

Társítható lenne?

Figyelt kérdés
Van egy 96 literes jól működő akváriumom. 7 platti 2 felnőtt guppi és 5 növendék guppi lakja 5 pándélos harcsával. A kereskedésben már egy hete észrevettem az egyik társas akváriumban egy békés sziámi harcoshal hímet, teljesen nyugodt a többi hallal. Régen tartottam ilyen halat társas akváriumban, de akkor még nem voltam nagy tudója a hobbinak, most már többet tanultam, de mégis megkérdezném; egy ilyen békés harcoshal társítható lenne az én akváriumomban a halaimhoz? Fedett egyébként az akvárium, sok élő növény van benne így búvóhely is lenne elég.

2017. jún. 8. 21:54
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
A guppi hímek és betta ritkán jönnek ki egymással, értelem szerűen a kis guppik hátrányára, de olyanról is halottam, hogy a bettát csípkedték a guppik, gondolom ez olyankor fordul elő ha a betta valami miatt legyengült állapotban van. A platikkal és páncélosokkal nem törődik és azok sem vele. Elég nagy az akváriumod, ha ehhez dús növényzet is társul talán bevállalható, főleg ha van hová kimenteni a kis hímeket.:D Az ivadékokra biztosan vadászni fog, jó menedék a tüskéshínár és a májmoha.
2017. jún. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a sziámi utoljára kerül közéjük, akkor teheted közéjük nyugodtan. Akkor már nem mer verekedni,; fél, ezáltal k....ssol!
2018. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!