Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SOS! Hogy szedjem ki a halat...

SOS! Hogy szedjem ki a halat a kőből?

Figyelt kérdés
Akváriumot takaritok. Algaevő halam mindug a kőben pihen. Most a követ is eltakaritanám de a hal nem jön ki. Már a sírás kerülget, hogy a francba hívjam szedjem csaljam ki?!
2017. jún. 9. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
bögdösd meg egy hosszu bottal
2017. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bökdösd* első voltam
2017. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már ráztam a követ, ujjal piszkáltam, megfogtam a farkat, de semmi.
2017. jún. 9. 17:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A, lehetőség: vedd ki a követ a vízből, szép lassan. Ahogy a hal megérzi, hogy a búvóhelye szárazra kerül, úgy fog iszkolni belőle, mint a szél :)


B, lehetőség: ha valamiért a kő nem vehető ki: világíts oda neki egy éles fénnyel. utálják. Kicsit szemét megoldás, de hatásos

2017. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
:DD hát akkor így marad, legközelebb majd időben vedd ki a követ:) én féltem az algaevőtől :DD emlékszem.
2017. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Él egyáltalán az a hal?


Amúgy nem értem a problémát, de ez lehet az én hibám.

Miért nem teszed a vízbe kővel együtt, ahol a többi hal is várakozik a visszatelepítésre?

Kipucolod az akváriumot, visszateszed a követ hallal együtt és kész.

2017. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy él. Ezek az algaevő szörnyek nagyon erősek, és nagyon makacsak. Ráadásul a fizikai ingerekre tökéletesen immunisak (vagy az is lehet, hogy ijedtükben maradnak mozdulatlanok ilyenkor menekülés helyett, és a "döglött vagyok, ne törődj velem" taktikát választják.)

Ha valahova odatapadnak, nem hagyják magukat arrébb lökdösni.

2017. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Végül is mi történt??? :)
2017. jún. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!