Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sósvízi akváriumot és hozzá...

Sósvízi akváriumot és hozzá kellékek melyik internetes oldalon tudok venni? Többi lent értelmes válaszokat felpontozom megy a zöld kéz,?

Figyelt kérdés
Akváriumot akarok venni sósvízi akváriumot akarok majd csinálni hol érdemes ezt interneten venni melyik oldalon elsősorban az árakrol érdeklődnék és azért kéne egy netes oldal később majd lehet személyesen megyek be egy boltba és veszem meg ezzel kapcsolatba mely oldalon találok infókat

2017. jún. 10. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte akármelyik webáruházban találsz hozzá kellékeket, akváriumból szerintem nem kell más mint amilyen az édesvízihez. Én az édesvízi konfigurálható (tehát én választottam ki a technikai berendezéseket) akváriumszettemet az aquafauna.hu-ról rendeltem, nekik egyes Juwel szetteiknél megemlítik hogy alkalmas tengeri akváriumnak.


Egyébként bonyolultabb és jóóóóval költségesebb az édesvízi akváriumnál, és ha ennyire nem tudod hol vedd meg hozzá a kellékeket szerintem bőven olvass utána még a témában.

2017. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ezen az oldalon mindent megtalálsz amire szüksèged van!További szèp napot!

2017. jún. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Budapest legfelszereltebb akvarisztikai üzlete. Webshop is van, de érdemesebb bemenni személyesen. Szemet gyönyörködtető látvány, hatalmas kínálat gyönyörű egészséges halak.


Nagyon tudom ajánlani őket, az áraik sem vészesek, és vevő központú a hozzáállásuk.

2017. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!