Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szobai futóka akváriumba?

Szobai futóka akváriumba?

Figyelt kérdés

Már sok helyen olvastam hogy remek nitrát megkötők. Arra nem lenne lehetőségem hogy ültessek az akváriumba és kifuttassam az akváriumból, mert fedett, viszont arra gondoltam hogy az egyik etetőnyíláson belógatva gyökereztethetném benne egy bizonyos pontig.

Mi a véleményetek róla, érdemes?



2017. jún. 12. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha vannak egyéb vízinövényeid és nem vagy túltelepítve, akkor nem a legjobb ötlet, de egy sügéresben hasznos.
2017. jún. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sok növényem van, de sajnos felszínen úszó növényt sehol sem tudtam beszerezni, pedig jól mutatna. Árt a halaknak hogy nem szerencsés, vagy csak számomra nem szerencsés a tető miatt?
2017. jún. 12. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
A többi növénynek nem biztos hogy szerencsés,mert esélyes hogy előbb felhasználja a tápanyagokat mint azok. De segíthet abban, hogy elég legyen valamivel kevesebb vizet cserélni, így marad nitrát a futókának és a vízinövényeknek is. Méricskéléssel lehetne megállapítani, hogy mennyi az optimális cseremennyiség, amivel szinten tartható a nitrát.
2017. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!