Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halakat érdemes tenni...

Milyen halakat érdemes tenni egy 15x9 m-es 0,3-2 m mély tavacskába? A tó nem fóliázott.

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 06:53
 1/7 Salx Narval ***** válasza:
Milyen céllal? Ez csak egy kiásott gödör, vagy egy dísztó növényekkel, vízszűrő berendezéssel, szökőkúttal, sóder vagy kőzúzalék talajjal? Valami infó azért kellene róla, a méretén kívül is ami bármelyik nem túl kényes hazai halunk de díszpontyok és aranyhalak tartására alkalmas lehet ha megfelelő berendezéssel "gépházzal" ellátott, vagy szándékodban áll létesíteni.
2017. jún. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
túl sekély, ebbe hideg vízi halat nem tudsz tartani, mert túl meleg lesz neki télen meg belefagy. nyárra ki tudsz bele rakni trópusi halakat ,de ősszel le kell halászni őket.
2017. jún. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Salx Narval ***** válasza:
Hát, nem tudom 2-méter azért nem annyira kevés szerintem és az alapterület sem kicsi. De majd talán kapunk még valami infót.
2017. jún. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsánat 0,3-0,2 métert olvastam, 1 méter bőven elég...
2017. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagyis 2 méter... ez ma nem jön össze :DD
2017. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag szinte bármilyen állóvízi halat.
2017. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dísztó,későbbi gyereknek horgászati céllal is:).Sóderes talajjal és növényekkel.
2017. jún. 15. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!