Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha Horvátországból a tengerből...

Farkaspókfan kérdése:

Ha Horvátországból a tengerből hazahozok kishalakat akkor túlélik édesvízben vagy csak sósvízben éli túl?

Figyelt kérdés
Ha megfogtam a halakat akkor egy vödörben lesznek és még pár napig utazunk és utána megyünk haza. Napi hányszor kell vizet cserélni nekik??? illetve ha betennék növényt neki több esélye lenne a túlélésre??

2017. jún. 20. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amúgy Horvátországban különösen harapnak a környezetkárosításért. Úgyhogy valószínűleg nem az előre tervezett időpontban érnétek haza, ha a határon vagy közúti ellenőrzés során megállítanának.
2017. jún. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem élik túl, még sós vízben sem. Emellett törvénytelen is, és ha elkapnak, komoly bírságra számíthattok. Ne csinálj ilyen hülyeséget, semmi értelme.
2017. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél itthon pár halat a kisállat boltban.
2017. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

Csak tudnám minek írogattok ide, ha ekkora balfácánok vagytok???


LEHET begyűjteni tengeri állatot Horvátországban. 1 napra kell fizetni 60 kunát, és akkor 5 kg mennyiségben lehet halat fogni és tengeri puhatestűt begyűjteni. Egyeül értékesíteni tilos. Engedély sem kell hozzá. Én is hoztam haza remeterákokat és viaszrózsát, a tengeri akváriumomba. Nem is keveset.


Kijelölt gyűjtőhelyen kell fogni, ki kell fizetni a napi jegyet, amit megfogtál azt leellenőrzik, adnak egy papírt róla. A határnál pedig bemutatod ezt a papírt, HA kérik egyáltalán.

Ennyi.

2017. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!