Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A betta hímem az utóbbi pár...

A betta hímem az utóbbi pár napban csak az akvárium alján fekszik, nagyon ritkán mozog. A hasa fel van puffadva, így azt hittem, hogy székrekedés a probléma, de mára piros pöttyök jelentek meg a farkán. Ezek szerint ez egy egészen más betegség lesz?

Figyelt kérdés

Tegnap tettem egy kevés keserűsót a vizébe, ahogyan az egyik honlapon javasolták, mivel azt hittem, hogy székrekedése van, de mára semmivel sem lett jobban a hal, pedig azt írták, hogy 2-3 óra alatt hatnia kell. A farka végén a piros pöttyöket ma vettem észre (nagyon világos, krémszínű halacska, a farka pedig majdnem átlátszó). Ez azt jelenti, hogy mégsem székrekedés a probléma, hanem valami egészen más? Rengeteg halbetegséget megnéztem, de egyiknél sem írnak piros pöttyöket tünetnek. Szerintetek mit csináljak?

A halacskát 8 literes akváriumban tartjuk, szűrő és levegőztető nélkül, egyedül él. Eddig csak szárított szúnyoglárvával etettük, ezt nagyon szerette, de akkor lehet, hogy az is baj volt, hogy csak ilyen kaját kapott?



2017. jún. 21. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelentem a kérdést, mert nem 100%, hogy kitaláció és provokáció, csak 99,9%.
2017. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, van egy kérdéshez illő válaszom. :)


Tudod miért nem találtál ilyen betegséget?


Mert a 15 sz-i inkvizítorok csináltak utoljára élve rohasztást....

2017. jún. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"szűrő és levegőztető nélkül, egyedül él"

Neked is levegő nélkül kéne élnekd egy ideig, az megoldaná a problémát. -_-

2017. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felháborító, ahogy a haladdal bánsz, konkrétan mindent rosszul csinálsz. Remélem mihamarabb jobblétre szenderül az a szerencsétlen hal.
2017. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Csak olvasd el mit igényel a szerencsétlen jószág, jól mondták, élve rohasztod.

Állattartás előtt ildomos tájékozódni az adott állat igényeiről.

2017. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Mielőbb tedd jeges vízbe szerencsétlent és soha többé ne tarts halakat, nem neked való.
2017. jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!