Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A halamnak lett egy kis...

A halamnak lett egy kis "törés" a farkába. Miért?

Figyelt kérdés

a fiú guppy-m vszeg beteg volt múltkor de meg gyógyult a látszat minden arra utalt, kedvtelen volt, legtöbbször az akvárium alján gubbasztott,

és nem is evett, legalább is én nem láttam,

de egy pár nap mulva mint ha felépült volna, azóta is talán semmibaja,

de a farkincájából mintha "ollóval két metszést vágtam volna" luk van.

mitől lehet?

az baj ha lenn vannak a halak párszór az akvárium alján és kell egy kis idő mire fel tud vánszorogni?

mert tuti h látnak és akarom adni a kaját nekik és tiszta izgatottak, de egy két perc kell h ujra uszhassanak,

ez gond???

és higgyétek el egy csipkedős halam sincs az akváriumban.


2010. máj. 20. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
a betegségtől is lehet még el is szineződhet.majd rendbe jön.....vagy meghal....bocsi de nincs kizárva egyik lehetőség sem:(nekem is vannak 400an és imádom őket:)
2010. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
túl erősen verte
2010. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amugy nem lehetsz 100°/°os benne hogy nincs csipkedős,mert mindig van egy főnök,meg ha valamelyik gyengélkedik akkor azt kikezdik. ha van levegőztető vagy melegítő az akváriumodban akkor felejtsd el.guppiknak nem kell,és guppi testüeknek sem pl.szifo.ha van vitorlásod neki igen,de őt meg ne rakd guppihoz mert nagyon sznob tud velük lenni és csipked. még egy tipp: ivadék halaknak való tápot adj a nagyoknak is.....szebbek lesznek tőle és egészségesebbek
2010. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja, első voltam
2010. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az akváriumba van még 2 platti 2 guppy meg kettő kis pici egy sárga meg egy narancssárga halacska, ugy hogy sztem kizárva,
2010. máj. 21. 06:08
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor egyszerűen csak nincs jól.mennyi idős a halad azt tudod?lehet hogy eljön lassan az ő ideje:( próbáld meg amit írtam,az ivadéktápot. meg szerezz be vízbe cseppenthető vitamint.hátha!
2010. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!