Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halak 140 literre? Jó így?

Halak 140 literre? Jó így?

Figyelt kérdés
147 literes aki bejáratás alatt. A következő össze allitásra gondoltam de nem tudom jó e. 10 guppi 2 platti (esetleg 1-2 még) 6 zebra vagy leopárd Dánió vagy helyettük 6 vörös farkú razbóra. 8 Red cherry. Jó így? nem sok? Esetleg valami algázó mehet még?
2017. júl. 5. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok, dánióból vagy közepes testű lazacból mehet több is, hogy kordában tartsák az elevenszülőket.

Mondjuk 10-12 db, és ilyeneken is gondolkozhatsz, hogy pl serpalazac.


Algaevő is mehet, attól függ milyet akarsz, de ha algaevő is lesz, akkor guppiból is elég 6-8, meg a másik rajhalból is 8-10 db.

2017. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
(amúgy meg ilyen kis halak esetében inkább a szűrőn múlik mennyi lehet)
2017. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A doboz szerint 300 literhez van ezért is gondoltam hogy a felét el fogja vinni 19 hal lenne kb 1 algázó meg 6-8 Red cherry. A nagy méretű halak nem tetszenek.
2017. júl. 5. 18:27
 4/13 bamboochatheone ***** válasza:
Milyen típusú szűrő?
2017. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na a doboz az ami pont semmit nem jelent.

Ez egy tegnapi válasz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__..

2017. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Márka, típus?
2017. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

aquael asap 700

Ez lenne az.

2017. júl. 5. 19:29
 8/13 A kérdező kommentje:
De van egy ilyen itthon:Aquael Internal Turbo Filter 2000 az akvariummal kaptam és használt így nem mertem bele rakni nehogy valami be kerüljön belőle a vízbe...
2017. júl. 5. 19:48
 9/13 anonim ***** válasza:

Használni kéne a turbot. Vegyél a tartályba siporax minit.


Ha nagyon nem akarod, akkor viszont 6-8 guppi, 8-10 dánió, meg az algaevő.


De láttad a linkelt kérdést , az új szűrő talán 100 liter maxra telepített akváriummal bír el.

Se a vízforgatása, se a szűrőtérfogata nem elég 150 literhez.

(és nem is igen van olyan benső szűrő, ami képes erre, csak elvétve. 300 litert meg bármilyen hasonló típusú belső szűrőre pofátlanság ráírni)

2017. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Salx Narval ***** válasza:
Igaza van az előttem író kollégának, jó kis szűrő az érdemes használni egy jó töltettel. Én valószínűleg mindkettőt üzemeltetném, valahogy elrejteném a sarkokban.:D A plattikból akár több is mehetne, lehetne különböző színűeket és csak hímeket is. Persze én elfogult vagyok velük szemben szeretem ezeket a színes békés halakat.:D
2017. júl. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!