Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Beteg lenne a neonhalam?

Beteg lenne a neonhalam?

Figyelt kérdés
A múltkor írtam egy kérdést miért fakul ki a neonhalam... Kaptam rá válaszokat, hogy ez lehet a környezetváltozás miatt, hőmérséklet miatt, nem érzi jól magát stb... Semmit nem csináltam az akváriumommal, általában az akvagurun szoktam tájékozódni... de azt nem tudom, miért van, vagy hogy normális-e, hogy egyszer kifakul a halam, egyszer meg tök normális a színe. ez lehet valami betegség?
2017. júl. 11. 11:46
 1/4 anonim válasza:
Nem. Amikor felkapcsolódik a lámpa ,nálunk is fakóbbak,utána megjön a színük
2017. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem éjjel fakul ki? Nálam éjjel voltak fakók, reggel 6 ig vissza színesedtek, ez teljesen normális.
2017. júl. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Akkor is írtam már, hogy az erős fényre tippelek, próbáltál lebegő növényzetet vásárolni és tőzegkivonatot tenni a vízhez? Ezek a halak nem szeretik a világos helyet és ebből adódóan lámpagyújtás után többnyire kifakulnak ha nem annyira világos a helyük akkor pár percen belül visszanyerik a színüket. Nem hinném a leírás alapján, hogy betegség lenne, inkább az erős megvilágítás a gyér növényzet lehet zavaró számukra.
2017. júl. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam akkor se fakulnak ki, ha világos van, meg akkor se, ha sötét van. Élnek nagyon jól ötödmagukkkal, már a télen volt szaporulat is(eladtam őket a túlnépesedés elkerülése érdekében). Amúgy térjünk a lényegre: Szerintem a halacska stresszel, mert piszkálja a többi/nincs elég búvóhely.
2018. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!