Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Párduccsíkra jelenthet veszély...

Párduccsíkra jelenthet veszélyt a jávai moha?

Figyelt kérdés
Még picik, olyan 4 cm-esek és emiatt kérdezem, hogy előfordulhat, hogy beleakadhatnak?

2017. júl. 13. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Kifejlett példányoknál is jelenthet veszélyt, vagy azoknál már nem a méretük miatt?
2017. júl. 13. 21:46
 2/5 anonim ***** válasza:
A párduccsík pont egy kis kígyó halacska, szerintem rá jelenti a legkisebb veszélyt. De rakhatod be a jávai mohát nem csomóban hanem kötözve valamire, úgy nem olyan gubancos. Nekem az egyik aksiban egy kőre raktam a mohát és arra szúnyoghálót húztam, pár hét alatt kinőtt a lyukakon és szép gömb alakja van, semmi kesze-kuszaság. :D
2017. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mivel érdemes rákötni?? Esetleg horgász damillal??

Mert akkor rákötözném a vasfára. :)

2017. júl. 13. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen az a legjobb választás, én is azzal kötözök.
2017. júl. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Olyan szinten biztosan nem, hogy bajuk legyen. Sok, sok éve tartok mohaféléket, nem kis mennyiséget és mindenféle halam volt már az évek során de még sohasem tapasztaltam, hogy bármelyik halra veszélyt jelentett volna. Olyan volt, hogy egy-egy megijedt hal rövid időre belekeveredett, vagy a páncélosok kihúztak egy-egy szálat a tüskéikkel de a csíkoknál még ezek sem fognak előfordulni. A fára, kövekre én is damillal rögzítem, talajra vagy hátfalra hálóba tűzöm, ill talaj esetében alá rakom én ilyen gyümölcstartó hálót használok ez nagyobb lyukú mint a szúnyogháló és kisebb mint a krumplis zsák.:D Van aki pillanatragasztót használ, ezt viszont én nem mertem kipróbálni és nem is igazán tudom hogyan ragad nedves anyagokhoz, végül is mindegy más módszer is van így sokat nem agyaltam rajta.:D
2017. júl. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!