Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tehetnék a szaporodó...

Mit tehetnék a szaporodó tapadóhalaimmal?

Figyelt kérdés

Van két tapadóm, 1 fiú 1 lány. Tavaly is lepetézett a nőstény (rengeteget) de kivettem a petéket, és sajnos elpusztultak. Idén viszont már másodjára petézett le így már kb 50-et, ha nem kétszer annyit... Mit tegyek velük? Nekem a két tapadó is elég lenne...

(Kisállatkereskedésekben nem fogadják el, mert "fertőzés veszélyes")


2017. júl. 22. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A tapadó alatt az ancikra gondolsz? Tarthattál volna két nőstényt ha nem akarsz szaporulatot, de így igazából maximum meghirdetni tudod neten ingyen elvihetőnek. Egyébként ha még csak ikrák akkor nincs rá garancia hogy ki is kelnek szóval elég lesz később aggódni rajta.
2017. júl. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mivel amikor kaptam még nem voltam tisztában a nemükkel.

Amúgy de kikelnek, mert az előző lepetézésből is a kis bolha-szerű-méretű tapadók mászkálnak mindenfelé az akváriumban.

2017. júl. 22. 13:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Az apróságokkal együtt ajándékozd el a nőstényt is, (különben ez mindig probléma lesz) fb-on akvarista csoportban hirdesd.
2017. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!