Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nyitott akváriumba mehetnek...

Nyitott akváriumba mehetnek ezek a halak, nem lesznek őngyilkosok?

Figyelt kérdés
neon,vőrősorru pontylazac.panda páncélos harcsa,Neritina zebra és alma csiga.
2017. júl. 31. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Hogy a fenébe tudna egy HAL öngyi lenni???
2017. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy nem lesznek öngyilkosok, attól függ mekkora akvárium és milyen feltételeket teremtesz ezzel. Én nem merném őket nyitott aksiba tartani.

Megkérdezhetem hány literes? Csak mert elég érdekesen válogattad össze a lakókat.

2017. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem durván ugrálósak, úgyhogy csak a körülmények függvénye.

Ha jó környezetben vannak, akkor elég kicsit lejjebb engedni a vízszintet, és nem tudnak kiugrani.

2017. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok hülye, de a csigak sem másznak ki?
2017. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

112L aksi azért szeretnénk nyitottat mert uj világitást tervezek

Az aksi

[link]

A rámpa

[link]

2017. júl. 31. 18:30
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg tegyél szúnyoghálót mert a csigák bizony szökősek, a halaid nem ugrálósak de ennyi óvintézkedés azét nem árt még akkor sem ha nincsenek csigák. Ha gyengíted a világítást és sötétíted (csersav) a vizet akkor jó, ha viszont erősíteni akarod a fényt akkor érdemes lenne úszó növényeket is telepíteni mert ezek a halak nem igazán szeretik a világos akváriumot és talajt. A pandáknak homok lenne jó pl porított, koptatott bazalt mindegyik hal igényének megfelelő lehet.
2017. aug. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Bocs most néztem a képet, természetesen a meglévő talaj is jó. Én egy kis tüskéshínárt még ültetnék hátsó részre.
2017. aug. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!