Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Normális, hogy a kishalak...

Normális, hogy a kishalak csipegetik az aranyhalamat?

Figyelt kérdés
Van egy aranyhalam, és kb 20 kishalam, amiket fogtam. Megvoltak egy ideig együtt, de elkezdték rágni az aranyhal kopoltyúját. Most már szét vannak választva, mindenki él. Mi lehetett ez?

#aranyhal #vízi állattartás
2017. aug. 6. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Milyen kishalakról van szó?
2017. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mivel fogtam pontosan nem tudom. Már 1 éve vannak, csak az aranyhal jött nem régen. Van húsevő, növényevő.
2017. aug. 6. 21:22
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyszerű barna színük van.
2017. aug. 6. 21:23
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát ha az egyik fajta ragadozó amit úgy fogtál valahol akkor valószínűleg vacsinak nézték a kis aranyhalat. Hány literben vannak? mekkora halak?

Aranyhal társasához minimum 200 liter kellene a kisebb halakat megeszi.

2017. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Öreg hiba és a szándék nélküli állatkínzás egyik fő okozója ez, a tájékozatlanság.


Mindegy, hogy boltban veszed vagy tóból jönnek.

Ha nem tudod, hogy milyen, akkor ne tedd bele egy akváriumba, ennyi.

20 haza halnak amúgy is baromi nagy akvárium kellene...

2017. aug. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az aranyhal 5 cm körülbelül. Egy ideig semmi bajuk sem volt egymással. A kishalak 1 éve 1,5 éve vannak meg. Az aranyhalat ugyanúgy én fogtam. Most van elég helyük, pontosan nemtom mennyi literes lehet az aranyhalé, a helye kb. 1 méter hosszúságra vagy másfél.
2017. aug. 7. 10:58
 7/16 A kérdező kommentje:
A kishalak nincsenek 2 centisek sem.
2017. aug. 7. 10:58
 8/16 A kérdező kommentje:
Az is lehetséges, hogy éhesek voltak. A nyáron nem aduk sokszor nekik, mert ha nem eszik meg, sok lesz a fehérjetermelődés, és hamar bekoszosodik a vizük. Lehetséges ez volt a baj.
2017. aug. 7. 11:08
 9/16 anonim ***** válasza:
41%
jól űzöd az állatkínzást, te retardált...
2017. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
-.-
2017. aug. 7. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!