Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ennyiből össze lehet hozni...

Ennyiből össze lehet hozni egy kisebb méretű akváriumot?

Figyelt kérdés
Kb 30ezer forintból kitelik egy kissebb akvárium (maximum 50l) teljes felszereltséggel, növényekkel, halakkal együtt?

2017. aug. 8. 23:10
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Ha jól működő teljesen felszerelt akváriumot szeretnél új és jó minőségű cuccokkal és mindent venni kell, akkor elég szűkös a keret. Ha értesz kicsit a barkácsoláshoz és nem ragaszkodsz mindenben a vadi újhoz és nem vagy lusta kicsit keresgélni akkor igen és akkor is megoldható ha a gyengén felszerelt szettekkel is beéred. Én kihoznám ennyiből de nyilván sok mindent magam csinálnék és inkább választom a használt profi termékeket mint a gagyi újakat ha köt az anyagi keret.
2017. aug. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az a maximum 50 inkább 40-et jelent, akkor kb reális. Párezres eltérés lehet . Persze ne egy ADA hightech csodára gondolj, csak hogy megél benne pár gaz, meg egy marék guppi.

Ezek viszont korrekt feltételek mellett, fenntarthatóan, kis karbantartást igénylően.

2017. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adok veszeken pl nem rég láttam egy 60l-es akváriumot fűtővel ingyen el lehete hozni ha ilyeneket nézel és szoktak lenni vagy keresgélsz a facebookos akvarista csoportban kb ingyen is találsz vagy max tényleg pár ezer forintért veszel egy belső szűrőt pl Aquael Asap 500 ez kb 8000ft plusz fűtő 1500ft meg ugye aljzat sok ingyen elvihető van de használtan kb 2000ft 5-10kg növények legyen 4000ft halak pl guppy kb 8 hím 50 literre 2500ft lámpa egy led pl 3000ft akvárium 5000ft még marad kb 4000ft-od amiből vagy veszel pár törpe páncélos harcsát vagy és amit jobban is ajánlok 10 Red cherry garnélát ez kb 3000ft és a maradekból veszel még növényt.
2017. aug. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl: [link]

Néz szét jofogáson ;)

2017. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen keresgélj olyan helyeken, mint a Vatera. Sokszor láttam már, hogy valaki nem tudja folytatni a halas hobbiját és nagyon olcsón árulja egyben vagy részletekben az akváriumát. Itt nagyon jókat ki lehet fogni.


[link]


De szerintem újonnan is simán kijönne, csak nem mindenből a legjobbat kell venni. Aquadepo-n nézz szét, nagyon jó akvarisztikai bolt.

2017. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!