Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » RC garnik guppi és plati...

RC garnik guppi és plati ivadékokkal?

Figyelt kérdés
Banthatják őket a garnik vagy fordítva kb 1 hónapos korukig lennének együtt a kicsikkel az rc-ik aztán a halakat viszik el ők meg maradnak. 30 literben van 4 felnőtt rc 3 ivadék 10 ivadék guppy 2 hetesek és 3 db növendék platti akik nem hetesek.

2017. aug. 10. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
a garnéla biztos nem fogja bántani :) , a halak se fogják amíg nem fér be a szájukon :)
2017. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem mert a 2 hetes guppy ivadékok már 1cm-esek kb szóval iszonyat gyorsan nőnek. Mondjuk anyuka se piskóta 8 cm a farokuszója nélkül szóval giga nagy szivárványos 😁😂
2017. aug. 10. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
8 ? Hm, az igen , lefényképezhetnéd.
2017. aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
A németeknél volt divat a nagytestű guppik tenyésztése, még versenyt is rendeztek ahol a giga méret számított. A tiéd ott is megállná a helyét, ott is ilyen 8-9cm volt a csúcs.:D Érdemes lenne komolyabban és szelektálva tenyésztened szerintem nálunk is lenne rá kereslet.
2017. aug. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van belőlük most 10 szép nagyok amennyire meg tudom állapítani többségében nőstények anyuci szép nagy színes 6 guppy úszkál nálam ebből 3 db 3 hetesen került ide köztük a nőstényem a 2 himmel így vettem még 3 nőstényt a hímek 6cm körül vannak fél évesek remélem még 2-2,5 évig boldogítanak majd 😊
2017. aug. 12. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!