Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen csövet rakhatnék be...

Milyen csövet rakhatnék be anciknak?

Figyelt kérdés

Van sok bujkálóm, kókuszdióhéjak lefordítva, egy kerek agyag "kő" egy lyukkal rajta és sok szőlőtőke, de úgy vettem észre az ancijaim egyiket se szívlelik különösen. Kerestem már sok boltban nekik való bujkáló csövet amiben esetlegesen később ívni is tudnak, de sehol sem találtam.


Van bárkinek is valami ötlete hogy "házilag" mit tehetnék be nekik erre a célra amit lehet is az akvába tenni és mutat is valahogy? A válaszokat előre is köszönöm.



2017. aug. 12. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell betenni már semmit, ha ennyi minden van. Majd, ha szükségük lesz rá, használni fogják. Amíg volt ancim, csak ikrázás idejére használták a bujkálókat.
2017. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Én pl összetekert platánkérget ( más kéreg is jó) használok, szép nagy darabokat érdemes választani, de volt már bambuszból is. Azzal tényleg nem kell foglalkozni, hogy nem ott lakik, az a fontos, hogy legyen valamilyen hely és abban kényelmesen el is férjen. Az enyém most egy nagy lapos kődarab alatt tanyázik, a sügérek ástak alá de szűkösnek bizonyult számukra és másik helyet kerestek ő meg elfoglalta. Ilyen barlangocskát te is tudsz készíteni csak a követ ki kell támasztani vagy rögzíteni kell nehogy rádőljön ha jobban kiásná. A kókuszdió is jó amúgy ha elég nagy.
2017. aug. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!