Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor várható, hogy újra szül...

VikiRicky kérdése:

Mikor várható, hogy újra szül a guppim? Van még egy hét, vagy már ezen a hétvégén várható? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az első "alom" vasárnap lesz 4 hetes. A nőstény guppimnak újra nagy a hasa. Olvastam, hogy szülés után 4-5 pihenő napot tartanak, mielőtt újra párosodnának. De ha van már bennük az előző párosodásból maradt spermából, akkor azok már a szülés után rögtön megtermékenyítik a következő ikrákat, vagy csak a 4-5 nap lejárta után?

2017. aug. 18. 14:41
 1/1 toma781 ***** válasza:
Nekem amikor voltak akkor 5 hét után szült újra. Szerintem azonnal nem lesz újra ikrás csak egy pár nap el teltével, de pontosan nem tudom. Ha 4 hét telt el akkor szerintem még lesz egy pár nap mire szülni fog
2017. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!