Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan etessem a bettámat?

BetPet kérdése:

Hogyan etessem a bettámat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tegnap vettem egy betta halat, nem volt túl készséges az eladó, sok mindent nem tudtam megkérdezni.


-Mivel etessem? Neten olvastam többféle verziót, de olyanok véleményére lennék kíváncsi akik értenek is hozzá. (a boltban Tetra Betta granulátumot ajánlottak,és azt mondták, hogy más nem is kell neki)

-Hányszor etethetem naponta, illetve minden nap adjak neki?

-"Házi muslicától" lehet baja? Egyik ismerősöm adott neki, mert azt mondta, hogy nagyon szeretik.


Köszönöm a válaszokat


2017. aug. 22. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv!

A betta is, mint az akváriumi díszhalak többsége ragadozó. Gyakorlatilag bármilyen, a kereskedésekben kapható diszhal kaját (élőt is) adhatsz neki.

A beszórósakból csak annyit, amennyit 10-15 perc alatt megeszik, naponta egyszer (a magas fehérjetartalom miatt a felesleges kaja megromlik, szennyezi a vizet)

Muslicát, akár párizsit is adhatsz neki :-)


[link]

2017. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na azert parizsit ne adj veletlen se piranjakrol ha olvas valaki az etetes pontban szinte mindenutt otvan h csak normalis hust es parizsit nem, ha nekem nem hisztek google:piranja etetes, es mivel neki sem a harcoshal sem ehet am barmi ami mozog es betudja kapni megeszi, szunyoglarvat is, am barmi mast meg szetcsipked, kiveve ha az eszi meg ot
2017. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!