Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen fajta rájával találkozt...

Milyen fajta rájával találkoztam? Többi lent-

Figyelt kérdés

Nemrég Zakynthoson nyaraltunk és a sekély homokos tengerparton találkoztam egyel (ugy tűnt berágott rám és neki ment a lábfejemnek-hozzáteszem, nem inzultáltam,lebegtem a vizen és csak azt vettem észre h vmi hozzá ér a lábamhoz). Nagyon sok helyen keresgéltem, de sehol nem találtam azt a fajt amit láttam.

Kinézete: kb 20-25 cm ovális-tojásdad alaku test,

a test szélétől befelé haladva kb 5 cm csokoládé barna szegély aztan krémszinű-világos szin és 2 fekete pötty a közepén (gondolom azok voltak a szemei)

farka szélesen indult ki a testéből de a végét már nem láttam, mert futottam ki a vizből mint állat :D

Köszi a segitséget :)



2017. aug. 26. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
ha ok nélkül kekeckedett, akkor ez egy pikkelyes pikkelek rája volt :D
2017. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
néztem a pikkelyes-tövises ráját, de az túl szögletes és eltérő szinű mint amit én láttam :/
2017. aug. 26. 09:47
 3/6 A kérdező kommentje:

az alakja megegyezik ezzel a fajéval: [link]

de más szinezet

2017. aug. 26. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű pirája volt.
2017. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom de ebben a tenger nélküli országban nem valószínű hogy bárki is meg fogja tudni mondani milyen faj volt, főleg hogy nem is láttuk. Annyit tehetsz hogy keresgélsz a képek között, mert a válaszolók is max csak azt tudják tenni.
2017. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, de titkon biztam benne, h ráakad egy tengerbiologus a kérdésemre :) :P
2017. aug. 30. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!