Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 45 literes akvám 10...

Van egy 45 literes akvám 10 darab vegyes nemű guppival és 5db vegyes nemű plattival, vitaminként asdhatok nekik salátát illetve általam befogott élő szúnyoglárvát?

Figyelt kérdés
Élő szúnyoglárva és saláta plattinak és guppinak?

2017. aug. 26. 20:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Szunyolárvával nem próbálkoznèk.Salátát meg nem esznek.
2017. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az első vagyok vitaminnak jó tetra vital többet èrsz vele mint bármivel.Igen egy kicsit van ára de azèrt annyira nem vèszes.Nekem egyszerre 3 csomag is van ithon.De elèg ritka a kissé üzletekben.Próbálj nagyobb üzleteket vagy kifejezetten akvariszikákba.
2017. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Első válaszoló szúnyoglárvával nem próbálkoznál a salátát meg nem szeretik? A szúnyoglárva a kedvencük a salátát meg igenis szeretik forrázva, szóval bármikor mehet nekik.


Lengyel Marcell nem sok ez kicsit az eddigi kérdéseid után még ebben az akváriumban? Hamar kinyírod őket amint elkezdenek szaporodni és leterhelik még jobban az így is túltelepített akváriumot.

2017. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
nos abba az állatkereskedésbe amibe én járok fizetnek ha viszek halakat has túlszaporodnak nálam
2017. aug. 26. 21:25
 5/24 anonim ***** válasza:
Nos, nem fognak megnőni a kishalaid mert folyamatos ammóniamérgezésben lesznek mivel sokan vannak, így még az előtt elpusztulnak mielőtt eladhatnád őket.
2017. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Gyönyörű... hülye paraszt meg bemegy a boltba, pénzt ad a fiatalnak hitt bonszai halakért, hazaviszi, fele megdöglik, fele ferde gerincű nyomorékokat szül a sok generációs beltenyészet miatt, aztán jön ide kérdezősködni, hogy ez miért van.

Na, majd legközelebb megmondom hogy a Marcell tehet mindenről!

2017. aug. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%

Üdv,- az első vagyok egy másik fiókomból.


Nagyon sok jó terméket tudok mondani a fent leirt betegségek elkerülésére.


vitamin pótlás:


tetra vital-100ml,250ml,500ml,


viz tisztaság:


Tetra CrystalWater-100ml,250ml

Tetra Safe Tabs

Tetra Clear Tabs


viz előkészités:


Tetra EasyBalance

Tetra AquaSafe

Tetra AquaSafe

Tetra SafeStart


pH,KH,nitrát:


Tetra Bactozym

Tetra pH/KH Minus

Tetra pH/KH Plus

Tetra Biocoryn


Én ezeket a termékeket ajánlom.A végén már nem volt kedvem leirni a kiszereléseket.Ha érdekel valami nyugotan irly prvit.Ha rákokkal,halakal, kapcsolatban akarsz beszélgetni vagy kérdezni nyugodtan irj.

2017. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Jó szerek meg minden de egyik se hat a túltelepített leterhelt akváriumi halak egészségére.
2017. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%

#7-es!

Amúgy te is szoktál szedni vitaminokat? Télen én is, nem tudsz ajánlani valami jót?


És arra milyen gyógyszert tudsz ajánlani, ha mondjuk hermetikusan lezárom a szobám, és elkezd fogyni az O2? Vagy van ilyen rossz kályhánk, ami CO2-t ereget, CO2 mérgezés ellen te milyen gyógyszert szedsz, hogy elkerüld?


Vagy arra milyen gyógyszert szoktál szedni, mikor bemerülsz nyakig egy pottyantós budiba, és ott élsz? Tudod, csak hogy ne kapj el valamit.


A veseműködésre gyógyszert szedsz, vagy művese kezelésre járkálsz, ha folyamatosan a saját vizeletedet iszod?


Tesóddal szexeltél már?

Autizmus ellen, meg Down-kór ellen van valami tipped? Valami jó csepp?

Hemofília elkerülésére? Vagy nyílt gerinc megelőzésére?


Vagy mélytengeri búvároknak nincs valami tuti spréd, hogy csak lefújod őket, aztán nem hat rájuk a nyomáskülönbség, és nem döglenek bele a keszon betegségbe?


Folytassam, vagy dereng mekkora hülyeségeket hordtál össze?

2017. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

A 7-es vagyok használj Neptun Parakill turbót [link]

Ez jó túlzsúfoltságra.

2017. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!