Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak ha a halaim nem...

Mit csináljak ha a halaim nem esznek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 29. 22:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nincsenek túletetve ?
2017. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincsenek reggel es este kapnak eni es keveset de azt sem eszik meg
2017. aug. 29. 22:21
 3/14 anonim ***** válasza:

De, túl vannak etetve. Egy nap egyszer kell enni adni nekik annyit amennyit pár perc alatt megesznek.


Hány liter az akvárium? Milyen és hány darab hal van benne? Mit adsz enni? Milyen a szűrő?

2017. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Huha ezekkel megfogták hossz a story de az a lényeg hogy valakie bolt es enyem lett es kb eros tiz liter víz van az akvatiumban tizen egy Hal van vizi polhaval etetem
2017. aug. 29. 22:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! Élve rohasztod őket, döglenek éppen azért nem esznek. Az írásodból hogy ez húha hosszú sztori arra következtetek hogy rohadtul tisztában vagy vele hogy mi van, mégse teszel semmit.


Milyen fajta halak?


Tudod hogy illegálisan tartod őket 10 literben? Csak mert harminc liter a minimum és az is max egy darab bettának elég szűrővel. Szerezz ennek a 11 halnak minimum 50-60 litert fajtától függően és akkor talán enni is fognak nem a saját szarjukban rohadni. Kő kemény állatkínzás, nem is értem miért nem merült fel benned hogy vajon miért nem ehetnek.

2017. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az 5ösnek igaza van !!!
2017. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kamu.
2017. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Salx Narval ***** válasza:
100%
Én sem akarom elhinni, hogy ez nem kamu kérdés. 10-literben tizenvalahány hal és napi két alkalommal még a kajával is mérgezett víz hát ez annyira brutális, hogy nem tudom feltételezni egy normális embertől, de még egy kisgyerektől sem. Ha mégis igaz, akkor viszont állatkínzó vagy és mélységesen szégyelld magad, ha egyáltalán van szégyenérzete az ilyen embereknek.
2017. aug. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

azért nem esznek mert betegek. a 89 % os debil , én hétvégente napi 4 szer adok nekik enni, persze mértékkel, kicsi a gyomruk.

valamit rosszul csinálsz, amíg a kérdésekre nem válaszolsz segíteni se lehet, egy képet csak tudsz csinálni az akváriumról és a halakról?

2017. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
ja most látom 10 liter, mindent szarul csinálsz ,vagy egy kretén troll vagy, inkább a sulira készülj fiacskám, mert ilyen debil maradsz...
2017. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!