Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30 literes akváriumba mit...

30 literes akváriumba mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Már egy hete megy üresen,melegitő meg vizpumpa levegőztetővel.Teljesen amatőrök vagyunk.Sok tanácsot kaptunk már.De mindenre kitérően még nem igazán,hogyan lehetne benépesiteni 1 ilyen kicsi akváriumot
2017. aug. 31. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy db bettának megfelelő otthon lenne, 28 fokos vízhővel, lefedve.
2017. aug. 31. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Salx Narval ***** válasza:
62%
A te akváriumod lesz neked kellene olyan halakat válogatni ami ekkora helyen is tartható. Mi mondjuk meg, hogy mit vegyél? Én a szívem szerint azt mondanám, hogy nagyobb akváriumot.:D Arra sem utaltál, hogy 1 esetleg 2 db nagyobbacska halat szeretnél, vagy egy kis csapat aprót. Az előttem író ajánlott 1 nagyobbat én akkor kicsiket mutatok, válogass a 30-literbe valók közül. [link]
2017. aug. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Salx Narval ***** válasza:
100%
Még esetleg annyit, hogy ekkora helyen csak egy fajta nano halat tarts, kis rajban max csiga és törpegarnéla jöhet szóba társításkor.
2017. aug. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha teljesen amatőrök vagytok, akkor ezt a kifejezést, hogy "vizpumpa levegőztetővel" jó lenne tisztázni, mit is jelent nektek pontosan.

Mert ez így a szó valódi értelmében biztos, hogy nem jó.

Szóval tudni kéne, hogy ez nektek mit jelent. Milyen gép ez, márka, típus, fénykép, műszaki leírás...

AZt remélem tudod, hogy még minimum 2 hétig várni kell hogy bármilyen állatot beletehess.

2017. aug. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kezdőnek ennyi vízbe 2-5 db guppi, v hasonló méretű más.
2017. aug. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kishalakat akarnánk,nem egy nagyot.Kb 1 hét múlva érkeznek a halak,csak kérdés, h végül is milyeneket.A vizpumpa ilyen szivacsos szűrővel van,és rácsatlakozik 1 külső cső,ahonnan levegőt adagol bele,amit lehet szabályozni. A hőfok 25 °.
2017. aug. 31. 12:39
 7/12 Salx Narval ***** válasza:
Nézd meg a kis endlereket 6-7 hímet tarthatnál ha tetszenek.
2017. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az endler guppikat én is ajánlom és mehetne melléjük 10 Red cherry garnéla viszont növények és világítás is kell nekik lehetőleg elő növény illetve apró szemű aljzat növényekből: fodros vizikalász, anunias nana és barteri, echinodorusok és jávai moha.
2017. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,5 guppit,és két üvegsügért raktunk bele,emmellé gondoltam kisrákot,illetve mohát és valamilyen nagyobb növényt.Egy hete vannak benne,eddig ugy tünik remekül érzik magukat,
2017. szept. 8. 11:01
 10/12 Salx Narval ***** válasza:
Hol olvastad, hogy az üvegsügér 30-literbe való és párban kell tartani? 10-12 fős rajban és 100-liter körüli akváriumba valók enyhén sós vízbe. Felesleges kérdezni ha ennyire nem érdekel a dolog.
2017. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!